Úklid

Úklidové služby

Relaxujte nebo vydělávejte, jste v dobrých rukou, o úklid se postaráme místo vás

Od 250,- Kč za hodinu

Nejlepší na úklid jsou profesionálové, kteří s sebou přinášejí mnoho zkušeností. Uklidí váš domov rychle a efektivně. Takový úklid má vysoké tzv. value for money (vysoká hodnota, kterou získáte za každou korunu).

Úklid domácnosti

Úklidové služby v domácnosti vám mohou ušetřit čas. Pokud na úklid sami nemáte dost času nebo neradi uklízíte anebo máte pocit, že v tom nejste dobří, existují úklidové služby, na které se můžete obrátit. To vám umožní soustředit se na to, co děláte nejraději a nejlépe, a přitom se vrátit domů do zářivě čistého domova.

Pokud jste ještě nepracovali s úklidovou službou, budete překvapeni výhodami.

Váš domov je profesionálně pravidelně uklizen a udržován, takže si zachovává svou hodnotu. V tomto směru jsou úklidové služby také v podstatě investicí. Můžete si užívat svůj čistý domov a uchovávat úroveň bytu nebo domu, aniž byste to museli dělat sami.  

Úklid před nastěhováním a po vystěhování

Při stěhování se střídavě těšíte a zároveň stresujete. Musíte zařídit a přečkat vše kolem stěhování a k tomu všemu ještě - uklidit nový domov a uklidit po sobě starý byt.

Nechte náš profi úklidový tým, aby vám poskytl profesionální úklidové služby, když se stěhujete do svého domova nebo z něj. Uberte si starosti a užijte radost z nového domova.

Pořádný jednorázový úklid

Pořádný a důkladný jednorázový úklid se liší od běžných a pravidelných úklidových služeb. Důkladný jednorázový úklid bude stát o něco více, ale je to proto, že trvá déle a "jde se více do hloubky". Hloubkové čištění zahrnuje mnohem více detailů v oblastwch, které jsou často u pravidelného úklidu vynechávány. Hloubkové čištění bude zahrnovat utírání prachu nahoře, uvnitř a za nábytkem, čištění a utírání prachu mimo dosah, čištění oblastí s horším přístupem, čištění čalounění, koberců a mnoho dalšího. Můžete dát našemu týmu předem vědět, čemu chcete, aby věnovali obzvlášť pozornost. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Úklid úklidový servis
Úklidové služby
63

Úklidové služby od 250 Kč na hodinu. Volejte, objednávejte na dispecink@easy-moving.cz nebo vyplňte formulář s poptávkou přes Zeptat se tlačítko.

 
250 Kč / hodina
Spolehlivé nové vozy
Zkušený stěhovací tým
Koncese i na velkou autodopravu a eurolicence
Pojištění profi dopravců

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení