Úklid

Úklidové služby

Relaxujte nebo vydělávejte, jste v dobrých rukou, o úklid se postaráme místo vás

Od 250,- Kč za hodinu

Nejlepší na úklid jsou profesionálové, kteří s sebou přinášejí mnoho zkušeností. Uklidí váš domov rychle a efektivně. Takový úklid má vysoké tzv. value for money (vysoká hodnota, kterou získáte za každou korunu).

Úklid domácnosti

Úklidové služby v domácnosti vám mohou ušetřit čas. Pokud na úklid sami nemáte dost času nebo neradi uklízíte anebo máte pocit, že v tom nejste dobří, existují úklidové služby, na které se můžete obrátit. To vám umožní soustředit se na to, co děláte nejraději a nejlépe, a přitom se vrátit domů do zářivě čistého domova.

Pokud jste ještě nepracovali s úklidovou službou, budete překvapeni výhodami.

Váš domov je profesionálně pravidelně uklizen a udržován, takže si zachovává svou hodnotu. V tomto směru jsou úklidové služby také v podstatě investicí. Můžete si užívat svůj čistý domov a uchovávat úroveň bytu nebo domu, aniž byste to museli dělat sami.  

Úklid před nastěhováním a po vystěhování

Při stěhování se střídavě těšíte a zároveň stresujete. Musíte zařídit a přečkat vše kolem stěhování a k tomu všemu ještě - uklidit nový domov a uklidit po sobě starý byt.

Nechte náš profi úklidový tým, aby vám poskytl profesionální úklidové služby, když se stěhujete do svého domova nebo z něj. Uberte si starosti a užijte radost z nového domova.

Pořádný jednorázový úklid

Pořádný a důkladný jednorázový úklid se liší od běžných a pravidelných úklidových služeb. Důkladný jednorázový úklid bude stát o něco více, ale je to proto, že trvá déle a "jde se více do hloubky". Hloubkové čištění zahrnuje mnohem více detailů v oblastwch, které jsou často u pravidelného úklidu vynechávány. Hloubkové čištění bude zahrnovat utírání prachu nahoře, uvnitř a za nábytkem, čištění a utírání prachu mimo dosah, čištění oblastí s horším přístupem, čištění čalounění, koberců a mnoho dalšího. Můžete dát našemu týmu předem vědět, čemu chcete, aby věnovali obzvlášť pozornost. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Úklid úklidový servis
Úklidové služby
63

Úklidové služby od 250 Kč na hodinu. Volejte, objednávejte na dispecink@easy-moving.cz nebo vyplňte formulář s poptávkou přes Zeptat se tlačítko.

 
250 Kč / hodina
Spolehlivé nové vozy
Zkušený stěhovací tým
Koncese i na velkou autodopravu a eurolicence
Pojištění profi dopravců